Galeria Książęca

Strona główna

Wystawy stałe

Poczet książąt sarmackich

Poczet książąt sarmackich po 2002

„Konie” - grafiki Pandory

Symbole polskich mikronacji

Wolny Klub RP

The Best of Szu

Twarze Sarmatek.

Mundury historyczne KSZ.

Wystawy czasowe

Bez tytułu

Biblioteka

Niccolo Machiavelli — „Książę”

Książę Piotr Mikołaj — „Państwa wirtualne”

Piotr Kościński — „Ucieczka z Cyberii”

Wojciech Lewandowski — „Powstanie Gondorskie”

Odsyłacze

Księstwo Sarmacji

MKiS Sarmacji

Kontakt z Galerią

Poczta elektroniczna

Gadu-Gadu: 2549451

Archiwum

Konkurs Jubileuszowy.

Trizondal.

Wystawa Urodzinowa JKM Piotra Mikołaja

Hrabia Kowalczykowski

Flaga państwowa Księstwa Sarmacji

Rocznica wyzwolenia Auschwitz

Kopalnia Złota.

Re(e)wolucja

Mini przewodnik po typach kobiet.

Wyniki KonkursĂłw

Projekt Koszulki.

Nowe rangi na forum.

Konkurs MDN/KSZ!

Sarmackie Przyciski Reklamowe.

 

Konkurs na nowe rangi na forum.

Wyniki konkursu.

6 maja 2007 roku weszłam do Galerii tylko w jednym celu. Wiedziała, że zakończył się właśnie konkurs na nowe rangi na forum Sarmacji. Z zapartym tchem i sercem na ramieniu podeszłam do urny, w której składali swoje propozycje uczestnicy konkursu. Modliłam się by było więcej niż jedno zgłoszenie. Chwila napięcia...

Uniosłam wieko i okazało się, że zgłoszeń jest więcej niż śmiałam się tego spodziewać. W konkursie wzięło udział 6 osób zgłaszając blisko 170 propozycji. Odetchnęłam z ulgą jednocześnie łapiąc się za głowę. Jakimi niby sposobem z tego zbioru wybrać najlepsze 20? Jakimi kierować się kryteriami?

Przez pierwsze dwa dni propozycje leżały na biurku a ja zastanawiałam się czy nie lepiej byłoby pociąć je na kawałeczki i losować. W końcu dnia 9 maja świadoma, że dłużej czekać nie można wrzuciłam wszystkie propozycje do wielkiego worka i udałam się do gabinetu JKM. Na szczęście mina monarchy gdy ujrzał ilość zgłoszeń była równie zabawna jak moja. Wzięłam głęboki oddech i oznajmiłam: "Wasza Wysokość Musimy wybrać 20".

Narada Trwała blisko 2 godziny. Przez pewien czas próbowaliśmy z JKM wybrać te 20 najlepszych, ale jak się okazało, to był dopiero wierzchołek góry lodowej. Gdy już wyłoniliśmy bowiem zwycięzców, pojawił się kolejny problem. Jak te rangi uporządkować? Jakie ustalić progi dla poszczególnych rang? Co z robić z aż nazbyt widocznym brakiem niskich rang?

Narady trwały długo, aż w końcu efekt usatysfakcjonował tak mnie, jak i JKM. Dlatego też już nie będę trzymała Was w niepewności. Oto Rangi które wybraliśmy wraz z progami punktowymi, a raczej postowymi:


1-5                 :Nieborak
6-10               :Pustelnik
11-20             :Asceta
21-35             :Maleństwo
36-60             :Osesek
61-100           :Dziecko Forum
101-200         :Serce Forum
201-300         :Mistyk
301-450         :Desperat
451-600         :Męczennik
601-800         :Maniak
801-1000       :Mistrz Klawiatury
1001-1500     :US (Uwaga Spamer)
1501-2000     :PO (Platforma Offtopowa)
2001-2500     :SiO (Spam i Offtop)
2501-3000     :Terrorysta
3001-3500     :Produkcja Masowa
3501-4000     :Wszechspamer
4001-5000     :zUo Forum
5001-6500     :Diabeł Forumowy
6501-8500     :Koszmar Moderatora
8501-11000   :Koszmar Admina
11001-14000 :Dziewiąty Krąg
>14001          :Antymateria

Zwycięzcami okazali się być:

 • Jakub kaw. Kaczyński (15 rang)
 • Arkady Jagodziński (2 rangi)
 • Marek Lipa (2 rangi)
 • Dariusz Makowski (1 ranga)
 • Leszek kaw. Karakachanow (1 ranga)

Zwycięzcy za każdą wybraną przez nas rangę otrzymywali po 5 lt. Jak zapewne niektórzy z was zauważyli, wybraliśmy z JKM 21 rang, natomiast przedstawilismy wam ich 24, jest to spowodowane faktem, że brakowało nam bardzo rang niskich i musieliśmy je sobie dopisać. Na szczęscie udało się nam jakimś cudem stworzyć piękną i spójną całość. Serdecznie gratulacjemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkich uczestnikom konkursu.Ogłoszenie konkursu.

Galeria Książęca ma zaszczyt ogłosić konkurs na nowe rangi na forum. W związku ze wzrastającą aktywnością użytkowników forum oraz absolutnym wyjałowieniem się głów administratorów poszukujemy 20 nowych rang na forum. Zasady konkursu są bardzo proste.

 • uczestnikiem konkursu może być każda Sarmatka i każdy Sarmata,
 • każdy uczestnik przedstawia dowolną ilość propozycji,
 • propozycje powinny być zabawne i oddawać charakter naszego forum.
 • prace należy zamieszczać w komentarzach do 6 maja 2007 roku.

Spośród nadesłanych propozycji jury wybierze 20 najlepszych, przy czym, każda propozycja może pochodzić od innego uczestnika konkursu. Za każdą wybraną propozycje uczestnik dostaje 5 lt. Im więcej propozycji, tym większe prawdopodobieństwo wygrania większej ilości święcących i brzęczących libertów.

W skład jury wchodzą:

 • JKM Piotr Mikołaj, właściciel Galerii Książęcej
 • Calisto Kami-Chojnacka-Czekańska, dyrektor Galerii

Forum...

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Imię i nazwisko: Marek Lipa-Abramowicz-Chojnacki
Data: 23.04.2007, 00:38
Treść wpisu: Nowicjusz, Coś juz napisał, Oby więcej, Stara się jak może, Ostry zawodnik, Spamuje aż miło, Sarmacja go podziwia, To jego chleb powszedni, Każdy lubi Spamera, Maniak, Męczennik,

Imię i nazwisko: Arkady Jagodziński
Data: 26.04.2007, 13:47
Treść wpisu: ŻÓŁTODZIÓB, DESPERAT, TERRORYSTA, NIE W CIEMIE BITY, MISTRZ KLAWIATURY, CIENKI BOLEK, AMATOR, ZAWODOWIEC, WIE PO CO JEST KLAWIATURA, NIE CHCE ALE MUSI.

Imię i nazwisko: Dariusz Makowski
Data: 30.04.2007, 23:49
Treść wpisu: Ach jestem, Umiem pisać, Teraz ja, Więcej i więcej, Czyżby tyle to ja, Pisarz dowoli, Graf wspaniały, Nieboskłon Pisarza, Siudmy krąg, PIK SARMACJI

Imię i nazwisko: Leszek Karakachanow-Liberi
Data: 02.05.2007, 20:59
Treść wpisu: Budyń, Galaretka, Pianka, Krem, Puree, Pasztet, Talk, Glina, Wapień, Granit,Miedź, Złoto, Stal, Wolfram, Węgiel, Diament, Antymateria

Imię i nazwisko: Rhadmor Van Helsing-Liberi
Data: 02.05.2007, 21:15
Treść wpisu: Mikronacjonalista, baridajczyk, Trizondalczyk, Wandejczyk, Kochanek Wandera, teutonczyk, gellonczyk, sarmata, szlachcic, posel, senator, arystokrata, syriuszowiec , PPAMP, PPASI, Minister,

Imię i nazwisko: Rhadmor Van Helsing-Liberi
Data: 02.05.2007, 21:17
Treść wpisu: Patriota, DJ Seszel, Radetzky, Ksiaże.

Imię i nazwisko: Jakub Kaczyński
Data: 02.05.2007, 21:17
Treść wpisu: (kolejność losowa): Nieborak, Zaangażowany, Wciągnięty, SPAMaddicted, Koszmar Admina, Mistrz Klawiatury, Milioner, Wyciskacz Klawiszy, Pompujący, Klikacz, Nocarz, SPAM_TO_JA, Niszczyciel Offtopów, Najgorszy Sen Moda, Bezsenny, Kochanek Forum, Wróg LD, Rdzeń Forumowy, Szerszeń, Plaga Forum, Małodobry, Staram_się, Siewca Offtopu, Ojciec Spamu, Dziadek SPAM, Święty SPAMer, Super Piszący Amator Modów, Prosi_o_bana_za_offtop, Bezustanny Pismak, SPAMokleta, SPAMorysta, Wiecznie Zajęty, Zabije za Forum, Miszczu SPAMu, Offtop_w_muzgó, SPAMerzysta, CzarnoSPAMowiec, na_zawsze_spam, Poddany Offtopu, Siedzi na SPAMie, SPAM_życiem_mym, Poczwarka, SPAMiarka, Spamuje Mechanicznie, SPAM w żyłach, Spamciak, Offtopista, Offtopiak, Śmieciarz, SPAMożerca, Głód SPAMu, Forumowe Yeti, US (Uwaga_Spamer), Serce Forum, Forumowy Szkieleton, Poszukiwacz Offtopu, Zabijacz Czasu, Nudzi_się, Żyje SPAMem, Offtopek, SPAMek, Herod SPAM, Ariergarda Offtopu, Gwardia Honorowa, Wyjątkowy, Zasiedziały, Dziecko Forum, SPAMik, Offtopożerca, Zakochany_w_Forum, Abnegat Forumowy, Mistyk, Asceta, Nienaspamowany.

Imię i nazwisko: Jakub Kaczyński
Data: 02.05.2007, 21:29
Treść wpisu: Żeby było do 100: zUo Forum, Diabeł Forumowy, Offtopiarz, Robot WieloSPAMowy, Jedi SPAM, Kreślarz Offtopu, Architekt Offtopu, Budowniczy SPAMu, Pogrążony_w_SPAMie, Śpi_na_Forum, SPAMomaso, Fabryka Offtopu, Piekarz SPAMu, Offtoperek, OffSPAM, Zajęty SPAMowaniem, Profesjonalny SPAMer, Ups!, Produkcja_Masowa, WszechSPAMer, Młodzież WszechForumowa, (SiO) Spam i Offtop, (PO) Platforma Offtopowa, Bot Forumowy, SPAMczyk.

Imię i nazwisko: Calisto Kami-Chojnacka-Czekańska
Data: 06.05.2007, 16:11
Treść wpisu: Niniejszym ogłaszam, że konkurs został zamknięty. Wyniki zastaną podane do wiadomości w przeciągu tygodnia.

Identyfikator:

Hasło:

Treść wpisu:

Dopisz się do księgi...